Konzoly vysoké nastavitelné

Konzoly vysoké regálového systému SU5 s možností sklopení, určené k zavěšení na stojiny a uložení kovových polic

#ShowMore#

Konzoly vysoké nastavitelné jsou vyrobené z válcované oceli, se třemi závěsy a možností sklopení o 9°a 18°. Dle svojí délky určují výslednou hloubku regálové police. Pro uložení kovové police jsou nutné dvě vysoké konzoly. Při zvolení varianty sklopení, doporučujeme na polici instalovat držák cenovky a čelní opěru, nebo uložit polici profil U, která je již připravená k vložení čelní opěry. Čelní opěry zamezí sesunutí zboží z naklopených polic prodejního regálu SU5.

Regálový systém SU5 je stavebnicové zařízení s jednoduchou montáží a snadnou možností přestavby. Svými parametry, kvalitou, technickým a estetickým řešením se řadí mezi moderní zařízení pro vybavení obchodů a prodejen. Regálové moduly lze sestavit tak, aby se obchodní prostory využily účelně a efektivně k prezentaci Vašeho sortimentu. Regálový systém SU5 nabízí regály nebo regálové sestavy přístěnné kotvené či samostojné, oboustranné (tyto lze doplnit několika typy ukončení - lomené, půlkruhové, kotvené a samostojné regálové čelo), regálové ostrůvky otevřené a uzavřené, rohové nebo koutové. Tento systém disponuje rozmanitým výběrem komponentů a příslušenství včetně zastřešení s osvětlením, pro účelné využití prodejní plochy. Správnou volbou a kombinací prvků lze i na malém prostoru prezentovat různé druhy zboží. Standardní barevná úprava je v bílé barvě RAL 9219, ale na přání lze některé prvky pro celkový estetický dojem obchodu nebo prodejny doplnit v barevném provedení dle vzorníku RAL.

Pro lepší představu o vzhledu regálu, můžete vyzkoušet náš online konfigurátor regálů SU5, kde si sami můžete sestavit přístěnný nebo oboustranný regál na míru přímo pro vás.

2 položek celkem
Konzola vysoká nastavitelná 3Z 500 mm
201 Kč bez DPH
243,21 Kč

Základní barva bílá polomat RAL 9219. Ostatní barevné úpravy dle vzorníku RAL na objednávku za příplatek +15%.

Kód: 0316500
Konzola vysoká nastavitelná 3Z 600 mm
218 Kč bez DPH
263,78 Kč

Základní barva bílá polomat RAL 9219. Ostatní barevné úpravy dle vzorníku RAL na objednávku za příplatek +15%.

Kód: 0316600