Konzoly vysoké nastavitelné

Konzoly vysoké regálového systému SU5 s možností sklopení, určené k zavěšení na stojiny a uložení kovových polic

#ShowMore#

Konzoly vysoké nastavitelné jsou vyrobené z válcované oceli, se třemi závěsy a možností sklopení o 9°a 18°. Dle svojí délky určují výslednou hloubku regálové police. Pro uložení kovové police jsou nutné dvě vysoké konzoly. Při zvolení varianty sklopení, doporučujeme na polici instalovat držák cenovky a čelní opěru, nebo uložit polici profil U, která je již připravená k vložení čelní opěry. Čelní opěry zamezí sesunutí zboží z naklopených polic prodejního regálu SU5.

Regálový systém SU5 je stavebnicové zařízení s jednoduchou montáží a snadnou možností přestavby. Svými parametry, kvalitou, technickým a estetickým řešením se řadí mezi moderní zařízení pro vybavení obchodů a prodejen. Regálové moduly lze sestavit tak, aby se obchodní prostory využily účelně a efektivně k prezentaci Vašeho sortimentu. Regálový systém SU5 nabízí regály nebo regálové sestavy přístěnné kotvené či samostojné, oboustranné (tyto lze doplnit několika typy ukončení - lomené, půlkruhové, kotvené a samostojné regálové čelo), regálové ostrůvky otevřené a uzavřené, rohové nebo koutové. Tento systém disponuje rozmanitým výběrem komponentů a příslušenství včetně zastřešení s osvětlením, pro účelné využití prodejní plochy. Správnou volbou a kombinací prvků lze i na malém prostoru prezentovat různé druhy zboží. Standardní barevná úprava je v bílé barvě RAL 9219, ale na přání lze některé prvky pro celkový estetický dojem obchodu nebo prodejny doplnit v barevném provedení dle vzorníku RAL.

Pro lepší představu o vzhledu regálu, můžete vyzkoušet náš online konfigurátor regálů SU5, kde si sami můžete sestavit přístěnný nebo oboustranný regál na míru přímo pro vás.

Nejprodávanější

Konzola vysoká nastavitelná 3Z 600 mm
 
263,78 Kč
(218 Kč bez DPH)
Konzola vysoká nastavitelná 3Z 500 mm
 
243,21 Kč
(201 Kč bez DPH)
2 položek celkem
Konzola vysoká nastavitelná 3Z 500 mm
201 Kč bez DPH
243,21 Kč

Základní barva bílá polomat RAL 9219. Ostatní barevné úpravy dle vzorníku RAL na objednávku za příplatek +15%.

Kód: 0316500
Konzola vysoká nastavitelná 3Z 600 mm
218 Kč bez DPH
263,78 Kč

Základní barva bílá polomat RAL 9219. Ostatní barevné úpravy dle vzorníku RAL na objednávku za příplatek +15%.

Kód: 0316600