Dělítka polic nízká (plast čirý)

Dělítka pro rozdělení plochy kovových polic a polic s profilem U na více sektorů.

#ShowMore#

Dělítka nízká (plast čirý) regálového systému SU5 s výškou 75 mm, jsou určené k volnému uložení do hřebenů. Při použití nízkých dělítek se na každou polici instalují vždy dva hřebeny. K zajištění hřebenů je nutné na kovové police ještě umístit držáky cenovek, do který se vloží čelní opěry. Do polic s profilem U stačí pouze vložení čelních opěr. Nízká dělítka umožňují rozdělit regálové police na několik sekcí, pro prodej více druhů zboží na prodejních regálech SU5.

Regálový systém SU5 je stavebnicové zařízení s jednoduchou montáží a snadnou možností přestavby. Svými parametry, kvalitou, technickým a estetickým řešením se řadí mezi moderní zařízení pro vybavení obchodů a prodejen. Regálové moduly lze sestavit tak, aby se obchodní prostory využily účelně a efektivně k prezentaci Vašeho sortimentu. Regálový systém SU5 nabízí regály nebo regálové sestavy přístěnné kotvené či samostojné, oboustranné (tyto lze doplnit několika typy ukončení - lomené, půlkruhové, kotvené a samostojné regálové čelo), regálové ostrůvky otevřené a uzavřené, rohové nebo koutové. Tento systém disponuje rozmanitým výběrem komponentů a příslušenství včetně zastřešení s osvětlením, pro účelné využití prodejní plochy. Správnou volbou a kombinací prvků lze i na malém prostoru prezentovat různé druhy zboží. Standardní barevná úprava je v bílé barvě RAL 9219, ale na přání lze některé prvky pro celkový estetický dojem obchodu nebo prodejny doplnit v barevném provedení dle vzorníku RAL.

Pro lepší představu o vzhledu regálu, můžete vyzkoušet náš online konfigurátor regálů SU5, kde si sami můžete sestavit přístěnný nebo oboustranný regál na míru přímo pro vás.

3 položek celkem
Dělítko nízké plast čirý 300x75 mm
30 Kč bez DPH
36,30 Kč

Dělítko se ukládá do hřebenů na kovové polici, která musí mít nainstalovaný držák cenovky a čelní opěru.

Kód: 0502300
Dělítko nízké plast čirý 400x75 mm
34 Kč bez DPH
41,14 Kč

Dělítko se ukládá do hřebenů na kovové polici, která musí mít nainstalovaný držák cenovky a čelní opěru.

Kód: 0502400
Dělítko nízké plast čirý 500x75 mm
39 Kč bez DPH
47,19 Kč

Dělítko se ukládá do hřebenů na kovové polici, která musí mít nainstalovaný držák cenovky a čelní opěru.

Kód: 0502500