O společnosti

INFORMACE O NÁS

Nacházíte se na webových stránkách společnosti WEXTA s.r.o. Pokud hledáte partnera pro vybavení obchodu, prodejny, skladu, archivu, pneuservisu či jiných interiérů, jste na správné adrese. Nabízíme sortiment, který najde své uplatnění nejen v obchodní či skladové činnosti, ale i v domácnostech, dílnách nebo garážích. Zakládáme si na individuálním přístupu k jednotlivým zakázkám a nabídnutí ideálního a efektivního řešení vašeho interiéru. Velmi rádi vám s výběrem poradíme a společně vybereme vhodnou alternativu pro účelné využití daného prostoru.

Cíle našich projektů

Dokážeme se přizpůsobit požadavkům zákazníka a komfortně na jednom místě zařídit vše potřebné. Komunikujeme se zákazníkem a získáváme potřebné informace pro realizování projektu, aby finální podoba interiéru odpovídala jeho představám. Součástí našich služeb je zaměření interiéru, zpracování grafického návrhu a cenové nabídky. Zakázky rozvážíme po celé České republice, ale i na Slovensko. Dále nabízíme realizace a odborné montáže regálových systémů včetně jejich záručních i pozáručních servisů. Prioritou všech našich projektů je především spokojený zákazník.

Výrobci a dodavatelé

Veškerý sortiment, který naleznete na našich stránkách, je od italské značky METALSISTEM  nebo od českých výrobců a odpovídá standardním evropským normám. Vybíráme pouze kvalitní materiály ověřené příslušnými certifikacemi, které splňují ty nejvyšší technologické a hygienické nároky, zaručující funkčnost a bezpečnost.

Zaměření naší společnosti

Zabýváme se prodejními a skladovými regálovými systémy, regály na pneumatiky, prodejními pulty, prosklenými vitrínami, archivními či otočnými regály na šanony. Regálové systémy disponují bezšroubovým systémem s jednoduchou montáží a vysokou stabilitou. V našem portfoliu naleznete širokou škálu produktů různých rozměrů, příslušenství a doplňků. Náš sortiment neustále rozšiřujeme a některé komponenty dokážeme vyrobit na zakázku, pro úspěšné realizování interiéru přímo na míru pro vás. 

Nabízíme vám zkušenosti

Dlouholetými zkušenostmi a znalostmi se snažíme každému projektu nabídnout nové možnosti a varianty řešení jak pro stávající, tak i nové zákazníky. Nebojíme se přijmout nové výzvy a přeměnit vaše představy ve skutečnost. Rádi odpovíme na vaše dotazy ohledně výběru vhodné varianty regálového systému a společně zrealizujeme projekt přímo vám na míru. Proto nás neváhejte kontaktovat a pojďte s námi do toho!

Já osobně se v tomto odvětví pohybuji od roku 2012, uskutečnila jsem mnoho úspěšných realizací a získala velkou spokojenost od zákazníků.

 Lesja Kokošková (Kulčárová) - jednatelka společnosti

Velice se těšíme na spolupráci právě s Vámi.

Regály - Wexta.cz - Praha