Zastřešení regálů SU5
Komponenty pro zastřešení regálového systému SU5 jsou nosník zastřešení, bočnice zastřešení, čelo zastřešení rovné nebo rohové, kryt koutu, deska zastřešení rovná s osvětlením či lomená se zrcadlem, boční kryty lomené desky.
#ShowMore#
Prodejní regály nebo regálové sestavy SU5 lze pro ještě lepší estetický dojem a funkčnost vybavit zastřešením. Hlavními prvky jsou nosníky zastřešení, které umožňují uložení dalších komponentů. Do nosníků se nasunuje deska zastřešení rovná nebo lomená, na kterou je možné nalepit zrcadlo lomeného zastřešení. Dále pak deska zastřešení koutová nebo rohová. Tyto desky je možné navíc doplnit o osvětlení. Nosník v krajní stojině regálové řady zakrývá bočnice zastřešení levá/pravá. Pro zakrytí prázdného prostoru mezi zadními panely a lomenou deskou se na desku zavěšuje boční kryt lomené desky levý/pravý. V přední části modulů se na nosníky zavěšuje čelo zastřešení rovné, u rohových sestav rohové. U koutového regálu se na čela zastřešení rovná nalepuje kryt koutu zastřešení. Čela zároveň zajišťují desky zastřešení proti vypadnutí a případně na ně můžete nalepit vlastní logo. Instalace zastřešení je samozřejmě možná i na oboustranný regál s lichoběžníkovým nebo půlkruhovým ukončením.
Regálový systém SU5 je stavebnicové zařízení s jednoduchou montáží a snadnou možností přestavby. Svými parametry, kvalitou, technickým a estetickým řešením se řadí mezi moderní zařízení pro vybavení obchodů a prodejen. Regálové moduly lze sestavit tak, aby se obchodní prostory využily účelně a efektivně k prezentaci Vašeho sortimentu. Regálový systém SU5 nabízí regály nebo regálové sestavy přístěnné kotvené či samostojné, oboustranné (tyto lze doplnit několika typy ukončení - lomené, půlkruhové, kotvené a samostojné regálové čelo), regálové ostrůvky otevřené a uzavřené, rohové nebo koutové. Tento systém disponuje rozmanitým výběrem komponentů a příslušenství včetně zastřešení s osvětlením, pro účelné využití prodejní plochy. Správnou volbou a kombinací prvků lze i na malém prostoru prezentovat různé druhy zboží. Standardní barevná úprava je v bílé barvě RAL 9219, ale na přání lze některé prvky pro celkový estetický dojem obchodu nebo prodejny doplnit v barevném provedení dle vzorníku RAL.
Pro lepší představu o vzhledu regálu, můžete vyzkoušet náš online konfigurátor regálů SU5, kde si sami můžete sestavit přístěnný nebo oboustranný regál na míru přímo pro vás.