Hodnocení obchodu

4,9 179 hodnocení
5
176x
4
1x
3
0x
2
0x
1
2x
Nevyplňujte toto pole:
LK Avatar autora Lukáš Krásný | 22.3.2023
Skvělá spolupráce, velmi ochotní. Rychle doručení. Doporučuji.
Avatar autora (Administrátor) 30.3.2023
Vážený pane Krásný, velice děkujeme za hodnocení našeho obchodu. Bylo nám velkým potěšením dodat do Vaší prodejny prosklenou vitrínu. Velmi nás těší především Vaše plná spokojenost nejen s dodanou vitrínou, ale i s našimi službami. Budeme se těšit na další případnou spolupráci a rádi vyhovíme Vašim požadavkům.
RP Avatar autora Radek Pechac | 13.3.2023
Velmi spokojen, rychlé jednání .
Avatar autora (Administrátor) 13.3.2023
Vážený pane Pechac, velice děkujeme za Vaše hodnocení a spokojenost s našimi službami. Vždy se snažíme maximálně vyhovět našemu zákazníkovi a jsme rádi, že i u Vás vše vedlo k plné spokojenosti.
T Avatar autora Tomáš | 10.3.2023
Perfektní komunikace, rychlé doručení. Doporučuji.
Avatar autora (Administrátor) 11.3.2023
Velice Vám děkujeme za hodnocení a doporučení našeho obchodu. Jsme rádi, že všechny naše služby pro Vás byly poskytnuty v plné možné míře a vše vedlo především k Vaší spokojenosti.
PZ Avatar autora Pavlína Zmeškalová | 5.3.2023
Dobrý den S nákupem jsem byla velice spokojena vše došlo v pořádku a velice rychle. Mohu doporučit.
Avatar autora (Administrátor) 6.3.2023
Vážená paní Zmeškalová, velice Vám děkujeme za hodnocení a doporučení našeho obchodu. Jsme velmi rádi, že veškeré naše služby vedly především k Vaší plné spokojenosti. To je pro nás vždy na prvním místě.
OK Avatar autora Olga Kasjanova | 22.2.2023
Spolupráci s Wextou je super. Dodání bylo rychlé . Všem velice doporučuji.
Avatar autora (Administrátor) 25.2.2023
Vážená paní Kasjanova, velice děkujeme za hodnocení našeho obchodu. Bylo nám velkým potěšením zrealizovat ve Vašem obchodě výměnu prodejních pultů a doplnit prostory instalací prodejních regálů. Společně jsme pro Vaše zákazníky dokázali vytvořit krásné místo k posezení u kávy a Vašich výborných domácích zákusků.
AS Avatar autora Arboeko Smržice | 20.2.2023
Dobrý den, firmu Wexta můžeme vřele doporučit, spolupracovali jsme s nimi už dvakrát a vždy bez problémů. S paní Kokoškovou (Kulčárovou) jsem řešil rozmístění regálů v našich nových skladech, paní Kokošková na základě půdorysů místností navrhla optimální složení jednotlivých regálů, expedice i montáž proběhla dle domluvy a v pořádku (nezalekla se ani osobní montáže v našich zablácených zemědělských podmínkách obutá do vyleštěných lodiček :-)))) ) Děkujeme. Burget
Avatar autora (Administrátor) 25.2.2023
Vážený pane Burget, velice děkujeme firmě Arboeko Smržice za krásné hodnocení obchodu i našich služeb :-))) Rádi jsme se podíleli na realizaci vybavení Vašich skladovacích prostor montáží policových regálů. Je pravdou, že při cestě na montáž regálů jste se nás ptal zda máme gumovky :-))) Mysleli jsme si že jde jen o žert, ale i i přesto, že jsme se zrovna termínem trefili do vytváření balu na stromky, vše se zvládlo na jedničku. Paní Kokoškovou, obutou jen v lodičkách, neodradilo ani brodit se blátem a velkou měrou se podílet na instalaci regálů :-)))) Na tento den vzpomínáme s velkým úsměvem a jsme rádi, že vše vedlo k Vaší plné spokojenosti, což je pro nás vždy prioritní. Ještě jednou děkujeme za doporučení a těšíme se na další případnou spolupráci, na kterou jsme si již vhodně doplnili šatnu s obuví :-))))))))
RL Avatar autora Radek Linhart | 20.2.2023
Spokojen. Objednávka byla zkontrolována a opravena pro mé potřeby (objednaný regál do řady, chtěný volně stojící). Objednávka doručena po domluvě ve smluvený termín.
Avatar autora (Administrátor) 25.2.2023
Vážený pane Linhart, velice děkujeme za ohodnocení našeho obchodu. Vždy se snažíme zákazníkovi nabídnout nejlepší možný návrh řešení, který vede k jeho spokojenosti, včetně ušetření nákladů za objednané zboží. Jsme rádi, že veškeré naše služby pro Vás byly pozitivním přínosem.
BH Avatar autora Břetislav Hradil | 20.2.2023
Všechno dobré a rychlé ,spokojen
Avatar autora (Administrátor) 25.2.2023
Vážený pane Hradil, velice Vám děkujeme za hodnocení našeho obchodu. Velmi nás především těší Vaše spokojenost s našimi službami i dodanými komponenty na prodejní regály.
AP Avatar autora AUTODÍLY PEMA s.r.o. | 6.2.2023
Otevírali jsme novou prodejnu a vybavovali ji regály ve specifickém sestavení. Moc příjemná paní po telefonu poradila, jak regály nakombinovat, zkontrolovala a doplnila chybějící. Dodání bylo rychlé a u druhé objednávky extrémně rychlé, což nám vytrhlo trn z paty, jelikož jsme měli těsně před otevřením. Všem velice doporučuji. Děkuji. Petr Adamovský
Avatar autora (Administrátor) 12.2.2023
Velice děkujeme firmě AUTODÍLY PEMA s.r.o. za hodnocení našeho obchodu. Velmi si ceníme toho, že jsme se mohli podílet na otevření nové prodejny a společně dokázali najít nejlepší možné řešení sestavení prodejních regálů, které vedlo k především k Vaší spokojenosti. Vždy se snažíme našemu zákazníkovi co nejvíce vyjít vstříc a poskytovat naše služby v plné míře. Vážený pane Adamovský, je nám velkou ctí s Vámi spolupracovat a těšíme se na další nové návrhy a pomoc s vybavením Vaší prodejny.
LV Avatar autora Lenka Václavíková | 2.2.2023
Velmi vstřícné jednání. Otočný regál super, splňuje veškeré požadavky. Rychlý termín dodání. Naprostá spokojenost. Děkuji
Avatar autora (Administrátor) 12.2.2023
Vážená paní Václavíková, velice děkujeme za ohodnocení našeho obchodu. Velmi nás těší Vaše spokojenost s dodaným točným regálem na šanony, ale i s našimi poskytovanými službami. To je pro nás vždy na prvním místě a jsme rádi že jsme Vaši důvěru nezklamali.
PV Avatar autora Peter Viktora | 28.1.2023
Velmi vstřícné jednání,termín dodání bez problémů,regály v pohodě dle očekávání.Celkově velká spokojenost. Děkuji Petr Viktora
Avatar autora (Administrátor) 30.1.2023
Vážený pane Viktora, velice děkujeme za hodnocení našeho obchodu. Velmi nás těší, že veškeré naše služby včetně dodaného regálového systému vedly k Vaší plné spokojenosti. To je pro nás vždy prioritou a odměnou za dobře odvedenou práci našemu zákazníkovi.
JM Avatar autora Jiří Michálek | 23.1.2023
Avatar autora (Administrátor) 23.1.2023
Vážený pane Michálek, velice Vám děkujeme za ohodnocení 5 hvězdičkami. Velmi nás těší Vaše spokojenost s dodanými komponenty regálů SU5 v barevné úpravě.
V Avatar autora Vstrejck | 22.1.2023
S nákupem jsem spokojena - otočný regál 2patrový na kolečkách. Dodání v termínu dle dohody. Zboží v pořádku, mohu doporučit.
Avatar autora (Administrátor) 23.1.2023
Velice děkujeme za Vaše hodnocení a doporučení. Jsme rádi, že naše služby i dodaný otočný regál vedly k Vaší plné spokojenosti.
LS Avatar autora Luboš Sýkora | 22.1.2023
Avatar autora (Administrátor) 23.1.2023
Vážený pane Sýkora, velice děkujeme za ohodnocení 5 hvězdičkami. Především nás velmi těší Vaše spokojenost s dodaným regálem na pneumatiky.
MB Avatar autora Martin Borecek | 17.1.2023
Absolutní spokojenost. Potvrzení konzultace objednávky telefonicky. Regál je super.
Avatar autora (Administrátor) 18.1.2023
Vážený pane Boreček, velice děkujeme za hodnocení našeho obchodu. Velmi nás těší Vaše plná spokojenost s dodaným regálovým systémem a kvalitou našich služeb.
IS Avatar autora Ivana Slezáková | 15.1.2023
Regály, police jsou super, výborná komunikace s paní, co má objednávky na starosti, všem tento eshop doporučuji.
Avatar autora (Administrátor) 18.1.2023
Vážená paní Slezáková, velice děkujeme za hodnocení a doporučení našeho obchodu. Jsme velice rádi, že při zpracovávání Vaší objednávky vše vedlo především k Vaší spokojenosti nejen s dodaným regálovým systémem, ale i komunikací se službou pro naše zákazníky.
LK Avatar autora Luboš Kristek | 11.1.2023
Regály jako výrobek jsou super, co cením ještě víc, je přístup obchodu - respektive paní, co má komunikaci na starosti. Po objednání mi volala, aby se ujistila, že je objednávka v souladu s mým záměrem. Po odeslání zboží mi přišly technické listy a návod na youtube. Většina shopů by se mohla učit!
Avatar autora (Administrátor) 18.1.2023
Vážený pane Kristek, velice děkujeme za ohodnocení služeb našeho obchodu. Především Vaše pochvala a spokojenost s komunikací při zpracovávání zakázek, je pro nás obrovskou odměnou za dobře odvedenou práci. Vždy dbáme na to, aby náš zákazník dostal perfektní servis, který povede k jeho maximální spokojenosti jak s dodaným zbožím, tak i poskytovanými službami. A to je u nás vždy na prvním místě.
TS Avatar autora Tereza Svičin | 28.12.2022
Výborná komunikace, paní velmi ochotná a dobře poradila s rozměry regálů.
Avatar autora (Administrátor) 9.1.2023
Vážená paní Svičin, velice děkujeme za hodnocení obchodu. Jsme velmi rádi, že návrh řešení regálové sestavy policových regálů se nám podařilo navrhnout k ideálnímu využití Vašich skladovacích prostor.
J Avatar autora Jirka | 20.12.2022
Paní dělá svou práci s láskou. Ve všem mi vyšla vstříc super spolupráce. Doporučuji
Avatar autora (Administrátor) 9.1.2023
Velice děkujeme za hodnocení a spokojenost s našimi službami. Vážíme si Vaší důvěry a těšíme se na další spolupráci.
JF Avatar autora Jiři fischer | 18.12.2022
výborná komunikace, rychlá doprava jsem velmi spokojen. můžu jen doporučit.
Avatar autora (Administrátor) 9.1.2023
Vážený pane Fisher, velice děkujeme za hodnocení našeho obchodu. I nadále Vám velmi rádi pomůžeme s doplňováním komponentů na prodejní regály a ceníme si naší vzájemné spolupráce. Těší nás především Vaše spokojenost s kvalitou poskytovaných služeb.