Cenovky P

Umožňují vložení informací o prodávaném zboží.

#ShowMore#

Cenovky P regálového systému SU5 jsou průhledné plastové kapsy, které se dle typu zavěšují na dvojháčky nebo jednoháčky a dvojháčky s hrazdou. Cenovky umožňují vložení papírové etikety s informačním textem, čárovým kódem nebo cenou.

Regálový systém SU5 je stavebnicové zařízení s jednoduchou montáží a snadnou možností přestavby. Svými parametry, kvalitou, technickým a estetickým řešením se řadí mezi moderní zařízení pro vybavení obchodů a prodejen. Regálové moduly lze sestavit tak, aby se obchodní prostory využily účelně a efektivně k prezentaci Vašeho sortimentu. Regálový systém SU5 nabízí regály nebo regálové sestavy přístěnné kotvené či samostojné, oboustranné (tyto lze doplnit několika typy ukončení - lomené, půlkruhové, kotvené a samostojné regálové čelo), regálové ostrůvky otevřené a uzavřené, rohové nebo koutové. Tento systém disponuje rozmanitým výběrem komponentů a příslušenství včetně zastřešení s osvětlením, pro účelné využití prodejní plochy. Správnou volbou a kombinací prvků lze i na malém prostoru prezentovat různé druhy zboží. Standardní barevná úprava je v bílé barvě RAL 9219, ale na přání lze některé prvky pro celkový estetický dojem obchodu nebo prodejny doplnit v barevném provedení dle vzorníku RAL.

Pro lepší představu o vzhledu regálu, můžete vyzkoušet náš online konfigurátor regálů SU5, kde si sami můžete sestavit přístěnný nebo oboustranný regál na míru přímo pro vás.

3 položek celkem
Cenovka P 26x32 mm
8 Kč bez DPH
9,68 Kč

Určena pro zavěšení na jednoháčky s hrazdou, dvojháčky s hrazdou a dvojháčky.

Kód: 1000057
Cenovka P 50x40 mm
11 Kč bez DPH
13,31 Kč

Určena pro zavěšení na jednoháčky s hrazdou a dvojháčky s hrazdou.

Kód: 1000059
Cenovka P 70x40 mm
12 Kč bez DPH
14,52 Kč

Určena pro zavěšení na jednoháčky s hrazdou a dvojháčky s hrazdou.

Kód: 1000058