Cenovkové lišty RDE

Cenovkové lišty RDE určené k nasazení na drátěné police RDE.

#ShowMore#

Cenovkové lišty RDE regálového systému SU5 jsou plastové profily s průsvitnou čelní chlopní. Cenovkové lišty RDE patří mezi příslušenství k drátěným policím RDE a umožňují vložení informačního štítku s popisem a cenou zboží u prodejních regálů, na kterých jsou umístěny drátěné police RDE.

Regálový systém SU5 je stavebnicové zařízení s jednoduchou montáží a snadnou možností přestavby. Svými parametry, kvalitou, technickým a estetickým řešením se řadí mezi moderní zařízení pro vybavení obchodů a prodejen. Regálové moduly lze sestavit tak, aby se obchodní prostory využily účelně a efektivně k prezentaci Vašeho sortimentu. Regálový systém SU5 nabízí regály nebo regálové sestavy přístěnné kotvené či samostojné, oboustranné (tyto lze doplnit několika typy ukončení - lomené, půlkruhové, kotvené a samostojné regálové čelo), regálové ostrůvky otevřené a uzavřené, rohové nebo koutové. Tento systém disponuje rozmanitým výběrem komponentů a příslušenství včetně zastřešení s osvětlením, pro účelné využití prodejní plochy. Správnou volbou a kombinací prvků lze i na malém prostoru prezentovat různé druhy zboží. Standardní barevná úprava je v bílé barvě RAL 9219, ale na přání lze některé prvky pro celkový estetický dojem obchodu nebo prodejny doplnit v barevném provedení dle vzorníku RAL.

Pro lepší představu o vzhledu regálu, můžete vyzkoušet náš online konfigurátor regálů SU5, kde si sami můžete sestavit přístěnný nebo oboustranný regál na míru přímo pro vás.

2 položek celkem
Cenovková lišta RDE 1000 mm
120 Kč bez DPH
145,20 Kč

Výška cenovkové lišty RDE je 40 mm.

Kód: 1907000
Cenovková lišta RDE 1250 mm
151 Kč bez DPH
182,71 Kč

Výška cenovkové lišty RDE je 40 mm.

Kód: 2907000