Proutěný koš a proutěné plato

Jsou určené na kovové police pro prezentaci pečiva .

#ShowMore#

Proutěný koš a protěné plato regálového systému SU5 umožňují vystavení různých druhů pečiva (rohlíky, chléb, koláče apod.)

Regálový systém SU5 je stavebnicové zařízení s jednoduchou montáží a snadnou možností přestavby. Svými parametry, kvalitou, technickým a estetickým řešením se řadí mezi moderní zařízení pro vybavení obchodů a prodejen. Regálové moduly lze sestavit tak, aby se obchodní prostory využily účelně a efektivně k prezentaci Vašeho sortimentu. Regálový systém SU5 nabízí regály nebo regálové sestavy přístěnné kotvené či samostojné, oboustranné (tyto lze doplnit několika typy ukončení - lomené, půlkruhové, kotvené a samostojné regálové čelo), regálové ostrůvky otevřené a uzavřené, rohové nebo koutové. Tento systém disponuje rozmanitým výběrem komponentů a příslušenství včetně zastřešení s osvětlením, pro účelné využití prodejní plochy. Správnou volbou a kombinací prvků lze i na malém prostoru prezentovat různé druhy zboží. Standardní barevná úprava je v bílé barvě RAL 9219, ale na přání lze některé prvky pro celkový estetický dojem obchodu nebo prodejny doplnit v barevném provedení dle vzorníku RAL.

Pro lepší představu o vzhledu regálu, můžete vyzkoušet náš online konfigurátor regálů SU5, kde si sami můžete sestavit přístěnný nebo oboustranný regál na míru přímo pro vás.

2 položek celkem
1 109 Kč bez DPH
1 341,89 Kč

Pro prezentaci pečiva na kovové polici. Výška zadní stěny je 300 mm.

Kód: 1901000
629 Kč bez DPH
761,09 Kč

Pro prezentaci různých druhů pečiva na kovové polici.

Kód: 1901100