Proutěný koš a proutěné plato

Nejprodávanější

 
1 341,89 Kč
(1 109 Kč bez DPH)
Proutěné plato 1000x400 mm
Skladem
Kód: 1901100
 
761,09 Kč
(629 Kč bez DPH)
2 položek celkem
1 109 Kč bez DPH
1 341,89 Kč

Pro prezentaci pečiva na kovové polici. Výška zadní stěny je 300 mm.

Kód: 1901000
629 Kč bez DPH
761,09 Kč

Pro prezentaci různých druhů pečiva na kovové polici.

Kód: 1901100

Jsou určené na kovové police pro prezentaci pečiva .

#ShowMore#

Proutěný koš a protěné plato regálového systému SU5 umožňují vystavení různých druhů pečiva (rohlíky, chléb, koláče apod.)

Regálový systém SU5 je stavebnicové zařízení s jednoduchou montáží a snadnou možností přestavby. Svými parametry, kvalitou, technickým a estetickým řešením se řadí mezi moderní zařízení pro vybavení obchodů a prodejen. Regálové moduly lze sestavit tak, aby se obchodní prostory využily účelně a efektivně k prezentaci Vašeho sortimentu. Regálový systém SU5 nabízí regály nebo regálové sestavy přístěnné kotvené či samostojné, oboustranné (tyto lze doplnit několika typy ukončení - lomené, půlkruhové, kotvené a samostojné regálové čelo), regálové ostrůvky otevřené a uzavřené, rohové nebo koutové. Tento systém disponuje rozmanitým výběrem komponentů a příslušenství včetně zastřešení s osvětlením, pro účelné využití prodejní plochy. Správnou volbou a kombinací prvků lze i na malém prostoru prezentovat různé druhy zboží. Standardní barevná úprava je v bílé barvě RAL 9219, ale na přání lze některé prvky pro celkový estetický dojem obchodu nebo prodejny doplnit v barevném provedení dle vzorníku RAL.

Pro lepší představu o vzhledu regálu, můžete vyzkoušet náš online konfigurátor regálů SU5, kde si sami můžete sestavit přístěnný nebo oboustranný regál na míru přímo pro vás.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení