Konzoly pod dřevěné police regálu SU5

Konzoly pod dřevěné police regálového systému SU5 určené k zavěšení na stojiny připravené pro uchycení dřevěných polic.

#ShowMore#

Konzoly pod dřevěné police jsou dodávané v páru. Speciální konzoly vyrobené z válcované oceli, se dvěma závěsy a možností sklopení o 18°, mají v horní části konzol plochu s předvrtanými otvory pro přišroubování dřevěných polic.

Regálový systém SU5 je stavebnicové zařízení s jednoduchou montáží a snadnou možností přestavby. Svými parametry, kvalitou, technickým a estetickým řešením se řadí mezi moderní zařízení pro vybavení obchodů a prodejen. Regálové moduly lze sestavit tak, aby se obchodní prostory využily účelně a efektivně k prezentaci Vašeho sortimentu. Regálový systém SU5 nabízí regály nebo regálové sestavy přístěnné kotvené či samostojné, oboustranné (tyto lze doplnit několika typy ukončení - lomené, půlkruhové, kotvené a samostojné regálové čelo), regálové ostrůvky otevřené a uzavřené, rohové nebo koutové. Tento systém disponuje rozmanitým výběrem komponentů a příslušenství včetně zastřešení s osvětlením, pro účelné využití prodejní plochy. Správnou volbou a kombinací prvků lze i na malém prostoru prezentovat různé druhy zboží. Standardní barevná úprava je v bílé barvě RAL 9219, ale na přání lze některé prvky pro celkový estetický dojem obchodu nebo prodejny doplnit v barevném provedení dle vzorníku RAL.

Pro lepší představu o vzhledu regálu, můžete vyzkoušet náš online konfigurátor regálů SU5, kde si sami můžete sestavit přístěnný nebo oboustranný regál na míru přímo pro vás.

Nejprodávanější

Konzola nízká dvojitá nastavitelná 2Z 200 mm
 
174,24 Kč
(144 Kč bez DPH)
1 položek celkem
Konzola nízká dvojitá nastavitelná 2Z 200 mm
144 Kč bez DPH
174,24 Kč

S možností sklopení. Pro police ze dřeva nebo lamina. Základní barva bílá polomat RAL 9219. Ostatní barevné úpravy dle vzorníku RAL na objednávku za příplatek +15%.

Kód: 0322200