Konzoly pod dřevěné police regálu SU5

Konzoly pod dřevěné police regálového systému SU5 určené k zavěšení na stojiny připravené pro uchycení dřevěných polic.

#ShowMore#

Konzoly pod dřevěné police jsou dodávané v páru. Speciální konzoly vyrobené z válcované oceli, se dvěma závěsy a možností sklopení o 18°, mají v horní části konzol plochu s předvrtanými otvory pro přišroubování dřevěných polic.

Regálový systém SU5 je stavebnicové zařízení s jednoduchou montáží a snadnou možností přestavby. Svými parametry, kvalitou, technickým a estetickým řešením se řadí mezi moderní zařízení pro vybavení obchodů a prodejen. Regálové moduly lze sestavit tak, aby se obchodní prostory využily účelně a efektivně k prezentaci Vašeho sortimentu. Regálový systém SU5 nabízí regály nebo regálové sestavy přístěnné kotvené či samostojné, oboustranné (tyto lze doplnit několika typy ukončení - lomené, půlkruhové, kotvené a samostojné regálové čelo), regálové ostrůvky otevřené a uzavřené, rohové nebo koutové. Tento systém disponuje rozmanitým výběrem komponentů a příslušenství včetně zastřešení s osvětlením, pro účelné využití prodejní plochy. Správnou volbou a kombinací prvků lze i na malém prostoru prezentovat různé druhy zboží. Standardní barevná úprava je v bílé barvě RAL 9219, ale na přání lze některé prvky pro celkový estetický dojem obchodu nebo prodejny doplnit v barevném provedení dle vzorníku RAL.

Pro lepší představu o vzhledu regálu, můžete vyzkoušet náš online konfigurátor regálů SU5, kde si sami můžete sestavit přístěnný nebo oboustranný regál na míru přímo pro vás.

1 položek celkem
Konzola nízká dvojitá nastavitelná 2Z 200 mm
144 Kč bez DPH
174,24 Kč

S možností sklopení. Pro police ze dřeva nebo lamina. Základní barva bílá polomat RAL 9219. Ostatní barevné úpravy dle vzorníku RAL na objednávku za příplatek +15%.

Kód: 0322200