Lomená zrcadla

Lomená zrcadla regálového systému SU5 vytváří zajímavý dekorativní prvek na prodejním regálu.

#ShowMore#

Zrcadla jsou již nalepená na panelech pro lomená zrcadla. Dva panely v kompletu s nosníky lomeného zrcadla vytváří zajímavý dekorativní prvek společně s korytovou policí při prodeji ovoce a zeleniny. Dále je možné panel využít samostatně například ve vrchní části regálové stěny, nebo zakomponovat jako doplněk police skleněné na prodejní regál SU5.

Regálový systém SU5 je stavebnicové zařízení s jednoduchou montáží a snadnou možností přestavby. Svými parametry, kvalitou, technickým a estetickým řešením se řadí mezi moderní zařízení pro vybavení obchodů a prodejen. Regálové moduly lze sestavit tak, aby se obchodní prostory využily účelně a efektivně k prezentaci Vašeho sortimentu. Regálový systém SU5 nabízí regály nebo regálové sestavy přístěnné kotvené či samostojné, oboustranné (tyto lze doplnit několika typy ukončení - lomené, půlkruhové, kotvené a samostojné regálové čelo), regálové ostrůvky otevřené a uzavřené, rohové nebo koutové. Tento systém disponuje rozmanitým výběrem komponentů a příslušenství včetně zastřešení s osvětlením, pro účelné využití prodejní plochy. Správnou volbou a kombinací prvků lze i na malém prostoru prezentovat různé druhy zboží. Standardní barevná úprava je v bílé barvě RAL 9219, ale na přání lze některé prvky pro celkový estetický dojem obchodu nebo prodejny doplnit v barevném provedení dle vzorníku RAL.

Pro lepší představu o vzhledu regálu, můžete vyzkoušet náš online konfigurátor regálů SU5, kde si sami můžete sestavit přístěnný nebo oboustranný regál na míru přímo pro vás.

Nejprodávanější

Panel lomeného zrcadla 625 mm
Skladem
Kód: 3651400
 
1 040,60 Kč
(860 Kč bez DPH)
 
496,10 Kč
(410 Kč bez DPH)
2 položek celkem
410 Kč bez DPH
496,10 Kč

Základní barva bílá polomat RAL 9219. Ostatní barevné úpravy dle vzorníku RAL na objednávku za příplatek +15%.

Kód: 0651500
860 Kč bez DPH
1 040,60 Kč

Panel s nalepeným zrcadlem. Základní barva bílá polomat RAL 9219. Ostatní barevné úpravy dle vzorníku RAL na objednávku za příplatek +15%.

Kód: 3651400