Bočnice polic nízké (sklo)

Bočnice proti vypadnutí zboží z kovových polic a polic s profilem U.

#ShowMore#

Bočnice polic nízké (sklo) regálového systému SU5 s výškou 75 mm se zasunují na nohy(výplně) a konzoly spolu s kovovými policemi prodejního regálu SU5, nebo na krajní moduly regálové sestavy. Skleněné bočnice zabraňují vypadnutí zboží ze stran regálové police.

Regálový systém SU5 je stavebnicové zařízení s jednoduchou montáží a snadnou možností přestavby. Svými parametry, kvalitou, technickým a estetickým řešením se řadí mezi moderní zařízení pro vybavení obchodů a prodejen. Regálové moduly lze sestavit tak, aby se obchodní prostory využily účelně a efektivně k prezentaci Vašeho sortimentu. Regálový systém SU5 nabízí regály nebo regálové sestavy přístěnné kotvené či samostojné, oboustranné (tyto lze doplnit několika typy ukončení - lomené, půlkruhové, kotvené a samostojné regálové čelo), regálové ostrůvky otevřené a uzavřené, rohové nebo koutové. Tento systém disponuje rozmanitým výběrem komponentů a příslušenství včetně zastřešení s osvětlením, pro účelné využití prodejní plochy. Správnou volbou a kombinací prvků lze i na malém prostoru prezentovat různé druhy zboží. Standardní barevná úprava je v bílé barvě RAL 9219, ale na přání lze některé prvky pro celkový estetický dojem obchodu nebo prodejny doplnit v barevném provedení dle vzorníku RAL.

Pro lepší představu o vzhledu regálu, můžete vyzkoušet náš online konfigurátor regálů SU5, kde si sami můžete sestavit přístěnný nebo oboustranný regál na míru přímo pro vás.

3 položek celkem
Bočnice police nízká sklo
133 Kč bez DPH
160,93 Kč

Výška bočnice nad policí je 75 mm.

Kód: 0623300
Bočnice police nízká sklo 400x75 mm
145 Kč bez DPH
175,45 Kč

Výška bočnice nad policí je 75 mm.

Kód: 0623400
Bočnice police nízká sklo 500x75 mm
168 Kč bez DPH
203,28 Kč

Výška bočnice nad policí je 75 mm.

Kód: 0623500