vybavení obchodů Wexta - vitríny, kovové regály, police a prodejní pulty
Váš košík je prázdný

Regál na pneumatiky základní modul 1972x974x410 mm, 3 police

 • Kód:0313001
  Dostupnost:7-14 dní
  Původní cena: 1.357,- Kč
  Výrobce: Wexta

  Cena bez DPH: 1.021,- Kč
  1.235,- Kč
  Cena včetně DPH

  Regál na pneumatiky základní modul 1972x974x410 mm, 3 police

  Vhodný pro pneumatiky do "R17"

  Profesionální kovové policové regály na pneumatiky typu SUPER 1/2/3 jsou speciálně navržené pro skladování pneumatik v pneuservisech, autodílnách, garážích a jiných skladových prostorách. Předností regálů je jednoduchá montáž s možností snadné přestavby a rozšíření do sestavy tak, aby bylo dosaženo maximální využití prostorových a kapacitních možností. Další výhodou je vynikající nosnost, vysoká stabilita, pevnost a trvanlivost. Všechny konstrukční prvky regálových sestav jsou vyráběné z certifikovaných ocelí, příslušné kvality. Povrchová úprava konstrukčních prvků je vyráběna metodou SENDZIMIR (práškové pozinkování), která zajišťuje dlouhodobou životnost, odolnost vůči mechanickému a jinému poškození. Police lze výškově přestavovat po 33 mm. Pro sestavy regálů, u kterých je výška větší, než pětinásobek hloubky je nutné navrhnout vhodný způsob kotvení - proti překlopení. Standardně se dodávají kovové patky, přes které se regálový rám ukotví do podlahy ocelovými kotvami anebo vhodnými přístěnnými kotvami, které lze vyrobit na zakázku.

  Skladování pneumatik a manipulace s nimi

  Nikdy není možné stanovit přesnou životnost vašich pneumatik. Nicméně ji můžete prodloužit, pokud s pneumatikami správně manipulujete a skladujete je v odpovídajících podmínkách po dobu, kdy nejsou v provozu.  Pokud si ale mají udržet své vlastnosti, je třeba s nimi správně zacházet, konkrétně se zaměříme na to, jak je uskladnit přes zimu či přes léto. Věděli jste například, že vhodný způsob uskladnění samotných pneumatik a pneumatik nazutých na ráfcích se liší?

  Skladování pneumatik bez ráfků: nejlepší způsobem skladování samotných pneumatik je uskladnění nastojato v regálu, kde se běhoun pneumatiky dotýká konstrukce pouze na dvou místech. Díky tomu není zatížení malé části pneumatiky tak velké, protože zatížení se rozkládá rovnoměrně právě do daných dvou míst. Pro tento účel nabízíme kovový regálový systém, který splňuje veškeré potřeby pro uskladnění pneumatik.

  Skladování pneumatik na ráfcích: pneumatiky nahuštěné na 100 kP se skladují naležato, vyskládané max. 4 ks do sloupce. I v tomto případě se doporučuje jednou měsíčně pneumatiky přeskládat. Úplně nejlepší způsob je nechat celá kola zavěšená ve vzduchu tak, aby se pneumatiky vůbec nedotýkaly země. Málokdo má ale v garáži tyč, na kterou by se kola mohla zavěsit do vzduchu. Není si však z toho třeba dělat těžkou hlavu, první způsob je zcela dostačující a při dodržení dalších podmínek nehrozí riziko znatelného poškození pneumatik.

  Regály na pneumatiky a police lze kombinovat a sestavovat s kovovými policovými regály.  Dokážeme se  přizpůsobit Vašim požadavkům.

  Výška: 1972 mm
  Šířka: 974 mm
  Hloubka: 410 mm
  Hmotnost: 10,6
  Nosnost police: 200 kg
  Nosnost sloupce: 1100 kg
  Počet polic: 3
  Typ regálu: základní
  Povrchová úprava: pozink
  Sestavný výrobek: ano
  Kotvení regálu: ano

Související produkty