Realizace a montáž

Pokud plánujete nové vybavení nebo jen rozšíření prodejních, skladových či jiných prostor, obraťte se na nás. Naše systémy jsou vhodné pro průmyslové i domácí využití. Nebojte se a vytvořte s námi jedinečný vzhled vašich prostor. Těšíme se na vzájemnou spolupráci a společně zrealizujeme nejlepší a funkční řešení, které vytvoří příjemné prostředí pro vás i vaše zákazníky.

Realizace

Nabízíme kompletní služby v oblasti realizace a vybavení obchodu, prodejny nebo skladu, ale i nekomerčních prostor. Navrhneme řešení, které bude vyhovovat vašim představám o vzhledu a funkčnosti prodejního, skladového nebo jiného prostoru. Na začátku společného projektu z naší nabídky zvolíme vhodný výběr produktů přímo pro vás. Následně vypracujeme grafický návrh pro vizuální představu interiéru a případně ještě společně doplníme detaily. Po odsouhlasení finálního návrhu zpracujeme cenovou nabídku včetně dopravy naší externí přepravní službou a případnou montáží.

Montáž

Veškeré zařízení, které dodáváme zákazníkům, montujeme přímo na místě. Provádíme profesionální montáž regálového systému ve shodě s dokumentací. Naší prioritou při montáži je odpovědný a kvalitní přístup, zaručující bezpečné a spolehlivé užívání regálů nebo regálových sestav.

Jaký je postup našich realizací?

Obratem zpracujeme vaši poptávku.

Zkontaktujeme vás a probereme vaši představu o vzhledu interiéru.

Dohodneme případně společnou schůzku přímo na místě. 

Navrhneme řešení spolu s cenovou nabídkou a termínem realizace.

Pustíme se do prací na vašem projektu.

Při montáži průběžně kontrolujete průběh prací.

Přímo na místě, společně řešíme případné změny a další požadavky.

Dokončený projekt předáme ve smluveném termínu.

Proč si vybrat právě nás?

Nabízíme dlouholeté zkušenosti.

Každému projektu se věnujeme individuálně.

Zařídíme vše potřebné k úspěšnému realizování projektu přímo pro vás.

Zajistíme odbornou montáž regálového systému.

Dodržíme smluvené detaily a termín dokončení.

Poskytujeme záruční i pozáruční servis.

Potřebujete poradit s realizací vašich prostorů? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím e-mailu: info@wexta.cz nebo odešlete poptávku vyplněním formuláře níže. Na Vaše dotazy rádi odpovíme a probereme veškeré detaily pro úspěšnou spolupráci.