Realizace a montáž

Pokud plánujete nové vybavení nebo jen rozšíření prodejních, skladových či jiných prostor, obraťte se na nás. Naše systémy jsou vhodné pro průmyslové i domácí využití. Nebojte se a vytvořte s námi jedinečný vzhled vašich prostor. Těšíme se na vzájemnou spolupráci a společně zrealizujeme nejlepší a funkční řešení, které vytvoří příjemné prostředí pro vás i vaše zákazníky.

Realizace

Nabízíme kompletní služby v oblasti realizace a vybavení obchodu, prodejny nebo skladu, ale i nekomerčních prostor. Navrhneme řešení, které bude vyhovovat vašim představám o vzhledu a funkčnosti prodejního, skladového nebo jiného prostoru. Na začátku společného projektu z naší nabídky zvolíme vhodný výběr produktů přímo pro vás. Následně vypracujeme grafický návrh pro vizuální představu interiéru a případně ještě společně doplníme detaily. Po odsouhlasení finálního návrhu zpracujeme cenovou nabídku včetně dopravy naší externí přepravní službou a případnou montáží.

Montáž

Veškeré zařízení, které dodáváme zákazníkům, montujeme přímo na místě. Provádíme profesionální montáž regálového systému ve shodě s dokumentací. Naší prioritou při montáži je odpovědný a kvalitní přístup, zaručující bezpečné a spolehlivé užívání regálů nebo regálových sestav.

Jaký je postup našich realizací?

Obratem zpracujeme vaši poptávku.

Zkontaktujeme vás a probereme vaši představu o vzhledu interiéru.

Dohodneme případně společnou schůzku přímo na místě. 

Navrhneme řešení spolu s cenovou nabídkou a termínem realizace.

Pustíme se do prací na vašem projektu.

Při montáži průběžně kontrolujete průběh prací.

Přímo na místě, společně řešíme případné změny a další požadavky.

Dokončený projekt předáme ve smluveném termínu.

Proč si vybrat právě nás?

Nabízíme dlouholeté zkušenosti.

Každému projektu se věnujeme individuálně.

Zařídíme vše potřebné k úspěšnému realizování projektu přímo pro vás.

Zajistíme odbornou montáž regálového systému.

Dodržíme smluvené detaily a termín dokončení.

Poskytujeme záruční i pozáruční servis.

Potřebujete poradit s realizací vašich prostorů? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím e-mailu: info@wexta.cz nebo odešlete poptávku vyplněním formuláře níže. Na Vaše dotazy rádi odpovíme a probereme veškeré detaily pro úspěšnou spolupráci.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení