Hřebeny pro vysoká dělítka
Tyto hřebeny určené na kovové police a police s profilem U, je nutné doplnit ještě dvěma klasickými hřebeny.
Řazení produktů
Výpis produktů
Ovládací prvky výpisu
Hřebeny pro vysoká dělítka regálového systému SU5 se zavěšují na stojiny. Na každou polici se instaluje vždy jeden hřeben pro vysoká dělítka v kombinaci se dvěma hřebeny. Do hřebenů lze vkládat dělítka vysoká pro rozdělení plochy regálových polic. U kovových polic se klasický hřeben ukládá do držáku cenovek s čelní opěrou a druhý do volného prostoru mezi policí a zadním panelem. Na čela polic profilu U stačí pouze vložení čelní opěry, která přední hřeben zajistí.
Regálový systém SU5 je stavebnicové zařízení s jednoduchou montáží a snadnou možností přestavby. Svými parametry, kvalitou, technickým a estetickým řešením se řadí mezi moderní zařízení pro vybavení obchodů a prodejen. Regálové moduly lze sestavit tak, aby se obchodní prostory využily účelně a efektivně k prezentaci Vašeho sortimentu. Regálový systém SU5 nabízí regály nebo regálové sestavy přístěnné kotvené či samostojné, oboustranné (tyto lze doplnit několika typy ukončení - lomené, půlkruhové, kotvené a samostojné regálové čelo), regálové ostrůvky otevřené a uzavřené, rohové nebo koutové. Tento systém disponuje rozmanitým výběrem komponentů a příslušenství včetně zastřešení s osvětlením, pro účelné využití prodejní plochy. Správnou volbou a kombinací prvků lze i na malém prostoru prezentovat různé druhy zboží. Standardní barevná úprava je v bílé barvě RAL 9219, ale na přání lze některé prvky pro celkový estetický dojem obchodu nebo prodejny doplnit v barevném provedení dle vzorníku RAL.
Pro lepší představu o vzhledu regálu, můžete vyzkoušet náš online konfigurátor regálů SU5, kde si sami můžete sestavit přístěnný nebo oboustranný regál na míru přímo pro vás.
