Zadní panely děrované 1000 mm - Regály SU5

Zadní panely děrované regálového systému SU5 pro vytvoření regálové stěny. Panely umožňují umístit závěsové prvky na prodejním regálu.

#ShowMore#

Zadní stěna na prodejním regálu SU5 vznikne zavěšením zadních panelů děrovaných na stojiny regálu. Podle výšky regálu lze kombinovat děrované panely s výškou 200 nebo 400 mm. Zadní panely děrované jsou komponenty regálového systému SU5, které po zavěšení uzavřou prostor mezi stojinami a lze do nich zavěsit např. jednoháčky, dvojháčky nebo jiné závěsové prvky nejen u jednotlivých modulů regálů šířky 1000 mm, ale vytvoří i souvislou zadní regálovou stěnu u regálové sestavy. 

Regálový systém SU5 je stavebnicové zařízení s jednoduchou montáží a snadnou možností přestavby. Svými parametry, kvalitou, technickým a estetickým řešením se řadí mezi moderní zařízení pro vybavení obchodů a prodejen. Regálové moduly lze sestavit tak, aby se obchodní prostory využily účelně a efektivně k prezentaci Vašeho sortimentu. Regálový systém SU5 nabízí regály nebo regálové sestavy přístěnné kotvené či samostojné, oboustranné (tyto lze doplnit několika typy ukončení - lomené, půlkruhové, kotvené a samostojné regálové čelo), regálové ostrůvky otevřené a uzavřené, rohové nebo koutové. Tento systém disponuje rozmanitým výběrem komponentů a příslušenství včetně zastřešení s osvětlením, pro účelné využití prodejní plochy. Správnou volbou a kombinací prvků lze i na malém prostoru prezentovat různé druhy zboží. Standardní barevná úprava je v bílé barvě RAL 9219, ale na přání lze některé prvky pro celkový estetický dojem obchodu nebo prodejny doplnit v barevném provedení dle vzorníku RAL.

Pro lepší představu o vzhledu regálu, můžete vyzkoušet náš online konfigurátor regálů SU5, kde si sami můžete sestavit přístěnný nebo oboustranný regál na míru přímo pro vás.

2 položek celkem
Zadní panel děrovaný RL 1000x200 mm
185 Kč bez DPH
223,85 Kč

Výška 200 mm. Děrování panelu pro možnost zavěšovat závěsné prvky. Základní barva bílá polomat RAL 9219. Ostatní barevné úpravy dle vzorníku RAL na objednávku za příplatek +15%.

Kód: 1208200
Zadní panel děrovaný RL 1000x400 mm
296 Kč bez DPH
358,16 Kč

Výška 400 mm. Děrování panelu pro možnost zavěšovat závěsné prvky. Základní barva bílá polomat RAL 9219. Ostatní barevné úpravy dle vzorníku RAL na objednávku za příplatek +15%.

Kód: 1208400