Stojiny zastřešení 80x30 mm, ukončení oboustranných regálů su5 - půlkruhů/lichoběžníků

Stojiny zastřešení regálového systému SU5 pro ukončení oboustranného regálu. Stojiny a jejich příslušenství tvoří základní nosnou část prodejních regálů.

#ShowMore#

Stojiny zastřešení 80x30 mm k ukončení oboustranných regálů lichoběžníkem/půlkruhem mají v horní části navařené profily, které umožňují zavěšení nosníků zastřešení a poté dalších komponentů, určených pro zastřešení. Na stojině je standartní oboustranné děrování pro zavěšení konzol, zadních panelů a dalších závěsových prvků. Na spodní část stojiny se nasazuje podpěra stojiny a nohy(výplně), na které se ukládá základová police lichoběžníku/půlkruhu.

Regálový systém SU5 je stavebnicové zařízení s jednoduchou montáží a snadnou možností přestavby. Svými parametry, kvalitou, technickým a estetickým řešením se řadí mezi moderní zařízení pro vybavení obchodů a prodejen. Regálové moduly lze sestavit tak, aby se obchodní prostory využily účelně a efektivně k prezentaci Vašeho sortimentu. Regálový systém SU5 nabízí regály nebo regálové sestavy přístěnné kotvené či samostojné, oboustranné (tyto lze doplnit několika typy ukončení - lomené, půlkruhové, kotvené a samostojné regálové čelo), regálové ostrůvky otevřené a uzavřené, rohové nebo koutové. Tento systém disponuje rozmanitým výběrem komponentů a příslušenství včetně zastřešení s osvětlením, pro účelné využití prodejní plochy. Správnou volbou a kombinací prvků lze i na malém prostoru prezentovat různé druhy zboží. Standardní barevná úprava je v bílé barvě RAL 9219, ale na přání lze některé prvky pro celkový estetický dojem obchodu nebo prodejny doplnit v barevném provedení dle vzorníku RAL.

Pro lepší představu o vzhledu regálu, můžete vyzkoušet náš online konfigurátor regálů SU5, kde si sami můžete sestavit přístěnný nebo oboustranný regál na míru přímo pro vás.

1 položek celkem
Stojina zastřešení 80x30 mm-výška 2100 mm
1 291 Kč bez DPH
1 562,11 Kč

Nezbytná součást zastřešení k ukončení oboustranného regálu půlkruhu a lichoběžníku. Základní barva bílá polomat RAL 9219. Ostatní barevné úpravy dle vzorníku RAL na objednávku za příplatek +15%.

Kód: 0965100