Stojiny pro spojnice 80x30 mm - Regálový systém SU5

Stojiny pro spojnice 80x30 mm regálového systému SU5 pro sestavení přístěnného nebo oboustranného regálu bez použití zadních panelů. Stojiny a jejich příslušenství tvoří základní nosnou část prodejních regálů.

#ShowMore#

Stojiny pro spojnice 80x30 mm umožňují sestavit přístěnný nebo oboustranný prodejní regál SU5 bez regálové stěny. Použitím těchto stojin lze vytvořit regálové sestavy, na kterých nebudou použity zadní panely. Regálová stojina s oboustranným děrování pro zavěšení konzol a závěsových prvků má již předvrtané otvory pro dvě spojnice. Na spodní část stojiny se nasazuje podpěra stojiny a noha(výplň), do které se ukládá základová police. Dle svého charakteru a variabilní výšce dovolí vhodně poskládat systém regálů podél stěn i do volného prostoru.

Regálový systém SU5 je stavebnicové zařízení s jednoduchou montáží a snadnou možností přestavby. Svými parametry, kvalitou, technickým a estetickým řešením se řadí mezi moderní zařízení pro vybavení obchodů a prodejen. Regálové moduly lze sestavit tak, aby se obchodní prostory využily účelně a efektivně k prezentaci Vašeho sortimentu. Regálový systém SU5 nabízí regály nebo regálové sestavy přístěnné kotvené či samostojné, oboustranné (tyto lze doplnit několika typy ukončení - lomené, půlkruhové, kotvené a samostojné regálové čelo), regálové ostrůvky otevřené a uzavřené, rohové nebo koutové. Tento systém disponuje rozmanitým výběrem komponentů a příslušenství včetně zastřešení s osvětlením, pro účelné využití prodejní plochy. Správnou volbou a kombinací prvků lze i na malém prostoru prezentovat různé druhy zboží. Standardní barevná úprava je v bílé barvě RAL 9219, ale na přání lze některé prvky pro celkový estetický dojem obchodu nebo prodejny doplnit v barevném provedení dle vzorníku RAL.

Pro lepší představu o vzhledu regálu, můžete vyzkoušet náš online konfigurátor regálů SU5, kde si sami můžete sestavit přístěnný nebo oboustranný regál na míru přímo pro vás.

1 položek celkem
Stojina pro spojnice 80x30 mm-výška 1400 mm
575 Kč bez DPH
695,75 Kč

Výška 1408 mm. Pro variantu regálové stěny bez zadních panelů. Základní barva bílá polomat RAL 9219. Ostatní barevné úpravy dle vzorníku RAL na objednávku za příplatek +15%.

Kód: 0101402