Stojiny k regálu SU5 - rohové 90°

Stojiny rohové 90° regálového systému SU5 pro vytvoření rohové přístěnné sestavy nebo otevřeného i uzavřeného ostrůvku. Stojiny a jejich příslušenství tvoří základní nosnou část prodejních regálů.

#ShowMore#

Stojiny rohové 90° 80x30 mm umožňují sestavit rohový přístěnný prodejní regál SU5. Použitím těchto stojin lze také v obchodních prostorech, třeba kolem sloupů, vytvořit regálové ostrůvky. Regálová stojina rohová je svařenec dvou uzavřených profilů a plechového čela, s oboustranným standardním děrováním pro zavěšení konzol, zadních panelů a dalších závěsových prvků. Na spodní část stojiny se nasazují dvě podpěry stojin a dvě nohy(výplně), do kterých se ukládají základové police. Rohové stojiny vytvoří plynulé spojení dvou regálových sestav svírajících úhel 90°.

Regálový systém SU5 je stavebnicové zařízení s jednoduchou montáží a snadnou možností přestavby. Svými parametry, kvalitou, technickým a estetickým řešením se řadí mezi moderní zařízení pro vybavení obchodů a prodejen. Regálové moduly lze sestavit tak, aby se obchodní prostory využily účelně a efektivně k prezentaci Vašeho sortimentu. Regálový systém SU5 nabízí regály nebo regálové sestavy přístěnné kotvené či samostojné, oboustranné (tyto lze doplnit několika typy ukončení - lomené, půlkruhové, kotvené a samostojné regálové čelo), regálové ostrůvky otevřené a uzavřené, rohové nebo koutové. Tento systém disponuje rozmanitým výběrem komponentů a příslušenství včetně zastřešení s osvětlením, pro účelné využití prodejní plochy. Správnou volbou a kombinací prvků lze i na malém prostoru prezentovat různé druhy zboží. Standardní barevná úprava je v bílé barvě RAL 9219, ale na přání lze některé prvky pro celkový estetický dojem obchodu nebo prodejny doplnit v barevném provedení dle vzorníku RAL.

Pro lepší představu o vzhledu regálu, můžete vyzkoušet náš online konfigurátor regálů SU5, kde si sami můžete sestavit přístěnný nebo oboustranný regál na míru přímo pro vás.

1 položek celkem
Stojina rohová 90°-výška 2600 mm
2 057 Kč bez DPH
2 488,97 Kč

Výška 2608 mm. Základní barva bílá polomat RAL 9219. Ostatní barevné úpravy dle vzorníku RAL na objednávku za příplatek +15%.

Kód: 0115600