vybavení obchodů Wexta - vitríny, kovové regály, police a prodejní pulty
Váš košík je prázdný

Realizace a montáž regálů

Realizace

Nabízíme kompletní služby v oblasti realizace a vybavení obchodu, prodejny nebo skladu. Navrhneme řešení, které bude vyhovovat Vašim představám o vzhledu a funkčnosti prodejního či skladového prostoru. Na začátku společného projektu zaměříme Váš interiér a z naší nabídky zvolíme vhodný výběr produktů přímo pro Vás. Následně Vám vypracujeme grafický návrh pro vizuální představu interiéru a případně ještě společně doplníme detaily. Po odsouhlasení finálního návrhu zpracujeme cenovou nabídku včetně dopravy, naší externí přepravní službou.

Montáž

Veškeré zařízení, které dodáváme zákazníkům, montujeme přímo na místě. Provádíme profesionální montáž regálového systému ve shodě s dokumentací. Naší prioritou při montáži je odpovědný a kvalitní přístup, zaručující bezpečné a spolehlivé užívání regálů nebo regálových sestav.

Pokud plánujete vybavení nebo jen rozšíření prodejních a skladových prostor, obraťte se na nás. Těšíme se na vzájemnou spolupráci a společně zrealizujeme nejlepší a funkční řešení, které vytvoří příjemné prostředí pro Vás i Vaše zákazníky.